Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik zayıflatıcı

iyi kalite C Tipi Veri Kablosu satış için
iyi kalite C Tipi Veri Kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

Fiber optik zayıflatıcı

(20)
Çin FTTH / CATV İşaretini Zayıflatmak İçin LC Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı Fabrika

FTTH / CATV İşaretini Zayıflatmak İçin LC Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı

FTTH / CATV İşaretini Zayıflatmak İçin LC Değişken Zayıflatıcı Fiber Optik Zayıflatıcı Özellikler: 1. Yüksek geri dönüş kaybı, ek kabloya gerek yok 2. Panel kurulumu için uygundur. 3. Çıkarılabilir yapı ... Read More
2019-06-05 16:49:43
Çin SC / UPC 30dB Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu Erkek - Dişi Fiş - Sabit Fabrika

SC / UPC 30dB Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu Erkek - Dişi Fiş - Sabit

SC / UPC 30dB Tek Modlu Erkek-Dişi Eklenti sabit Fiber Optik Zayıflatıcı Özellikler SC Tek Modlu Erkek-Kadın Fiber Optik Zayıflatıcı SC fiber optik konektörlerle tam uyumlu Düşük PDL ve Düşük sırt yansıması Y... Read More
2019-05-27 10:22:52
Çin FC PC Fiber Optik Adaptörler Hat İçi Fiber Optik Değişken Zayıflatıcı VOA Fabrika

FC PC Fiber Optik Adaptörler Hat İçi Fiber Optik Değişken Zayıflatıcı VOA

FC / PC Fiber Optik Adaptörler Hat İçi Fiber Optik Değişken Zayıflatıcı VOA Değişken Optik Zayıflatıcı Açıklama Fiber optik patch kablolar iki ana uygulama alanında kullanılır: bilgisayar çalışma istasyonu, ... Read More
2019-05-27 10:22:52
Çin 1dB LC Tekli Erkek Dişi Fiber Optik Zayıflatıcı Mavi 1 Yıl Garanti Fabrika

1dB LC Tekli Erkek Dişi Fiber Optik Zayıflatıcı Mavi 1 Yıl Garanti

1dB LC Tekli zayıflatıcı erkek kadın Fiber Optik Zayıflatıcı Mavi Optik bir pasif aygıt olarak, optik güç performansını orijinal iletim dalgasında herhangi bir değişiklik yapmadan sabit ve istenen bir seviyede ... Read More
2019-05-20 14:23:40
Çin Sabit Veya Fiş Tipi Fiber Optik SC LC FC ST zayıflatıcı Modlu Plastik Veya Metal Muhafaza Fabrika

Sabit Veya Fiş Tipi Fiber Optik SC LC FC ST zayıflatıcı Modlu Plastik Veya Metal Muhafaza

Çok Modlu Optik Fiber Zayıflatıcı Erkek - Kadın SC, LC, FC, ST Sabit tip veya Fiş tipi fiber optik zayıflatıcı Özellikler: Düşük geri yansıma ve Düşük PDL Yüksek hassasiyetli zayıflama değeri Zayıflama aralığın... Read More
2019-05-20 11:50:28
Çin 12dB Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı Giriş Optik Gücü Zayıflatıcısını Azaltmak İçin Fabrika

12dB Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı Giriş Optik Gücü Zayıflatıcısını Azaltmak İçin

FC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek modlu 12dB Giriş optik gücünü azaltmak ve süper giriş optik gücünün neden olduğu optik alıcının bozulmasını önlemek için kullanılır. Numara Zayıflama (dB) Yansıtma 1310nm ... Read More
2019-06-16 20:58:18
Çin LC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu 7 DB Dalga Boyu Glasfaser-Zayıflatıcı Fabrika

LC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu 7 DB Dalga Boyu Glasfaser-Zayıflatıcı

LC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu 7 DB Dalga Boyu Glasfaser-Zayıflatıcı Sabit fiber optik zayıflatıcılar, APC ve UPC cilasıyla LC, SC, ST ve FC tarzında mevcuttur. Genel olarak, tek modlu sistemler, ... Read More
2019-06-21 09:43:30
Çin Dayanıklı Tekli 5db Zayıflatıcı LC / UPC, İletişim Sistemi İçin, İletişim Sistemi Fabrika

Dayanıklı Tekli 5db Zayıflatıcı LC / UPC, İletişim Sistemi İçin, İletişim Sistemi

Dayanıklı Tekli 5db Zayıflatıcı LC / UPC, İletişim Sistemi İçin, İletişim Sistemi Optik fiber zayıflatıcılar, belirli bir dalga boyu aralığında çalışarak fiberi koruyan, güneş gözlükleri gibi hareket ederler. ... Read More
2019-06-21 09:40:31
Çin Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu LC Giriş / Çıkış Formu Mavi renk Fabrika

Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu LC Giriş / Çıkış Formu Mavi renk

Fiber Optik Zayıflatıcı Tek Modlu LC Giriş / Çıkış Formu Mavi renk Açıklama Optik fiber zayıflatıcı iletimin dalga boyunu değiştirmeden optik sinyalin yoğunluğunu azaltmak için kullanılan pasif bir cihazdır. Bu ... Read More
2019-06-25 11:57:14
Çin Mini Boy SC / UPC Fiber Zayıflatıcılar Tek Modlu 10dB Uzun Kullanım Süresi Fabrika

Mini Boy SC / UPC Fiber Zayıflatıcılar Tek Modlu 10dB Uzun Kullanım Süresi

SC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı Tek modlu 10dB Açıklama Optik fiber zayıflatıcı, iletimin dalga boyunu önemli ölçüde değiştirmeden optik sinyalin yoğunluğunu azaltmak için kullanılan pasif bir cihazdır. Bu ... Read More
2019-06-26 10:38:12
Page 1 of 2|< 1 2 >|