Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

FC SC 3.0 MM G655 Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu UPC Parlatma LSZH Ceket

iyi kalite C Tipi Veri Kablosu satış için
iyi kalite C Tipi Veri Kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

FC SC 3.0 MM G655 Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu UPC Parlatma LSZH Ceket

Çin FC SC 3.0 MM G655 Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu UPC Parlatma LSZH Ceket Tedarikçi
FC SC 3.0 MM G655 Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu UPC Parlatma LSZH Ceket Tedarikçi FC SC 3.0 MM G655 Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu UPC Parlatma LSZH Ceket Tedarikçi

Büyük resim :  FC SC 3.0 MM G655 Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu UPC Parlatma LSZH Ceket

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Sertifika: CE
Model numarası: Fiber optik Patch kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: No
Fiyat: Contact us for the price
Ambalaj bilgileri: PE Torbalar
Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 10-15 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: G655 Uygulama: Oda ekipmanı iç bağlantısı için
Bağlayıcı türü: ST SC LC FC Malzeme: LSZH
Renk: Sarı Türü: Tek modu
Madde: fiber optik patch kablosu Fiber sayımı: Çift yönlü

FC SC 3.0 MM G655 Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu UPC Parlatma, LSZH Ceket

madde Tek mod Çoklu mod
Ekleme Kaybı <= 0.2dB <= 0.3db
Geri dönüş kaybı PC≥50dB, UPC≥55dB, APC≥60dB
Ekleme-Çekme Testi 1000 kez
Tekrarlanabilirlik ≤0.1
Gerilme direnci ≥10KG
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 85ºC
Seramik yüksük şartname 125.5um eşmerkezlilik sapmaları: ≤1um 127um konsantriklik sapması: ≤3um
Uygun elyaf 9 / 125um 50 / 125um, 62.5 / 125um

Uygulamalar


1. Yerel Alan Ağı (LAN)
2. veri iletişim ağı
3. Telekomünikasyon optik iletim ağı
4. Optik erişim ağı (OAN)
5. Aktif cihaz sonlandırma
6. Fiber optik veri iletimi (FODT)
7.Test Ekipmanları
8.CATV

İletişim bilgileri
HONGKONG INFINI CO.,LTD

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)