Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

HONGKONG INFINI CO.,LTD

iyi kalite C Tipi Veri Kablosu satış için
iyi kalite C Tipi Veri Kablosu satış için
Ben sohbet şimdi

HONGKONG INFINI CO.,LTD

1 2 3
HONGKONG   INFINI   CO.,LTD HONGKONG   INFINI   CO.,LTD HONGKONG   INFINI   CO.,LTD
ofis köşesi ofis köşesi 3

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : INFILINE
No. Çalışanları : 70~80
Yıllık satış : 1,500,000-2,000,000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 60% - 70%
2009 yılında kurulmuş olan INFINI, 2009'dan 2016'ya kadar ana ürünler USB kablolar, HDMI, Yaylı kablolar, şerit kablolar, kablo tesisatı, cat5, cat6, ...
2017'den itibaren, 4G hızlı geliştirme ve uygulama yanı sıra, 5G gelecektir, INFINI telekom pazarına gelişmeye başladı, bir fabrika, fiber optik kablolar ve yama kabloları ve pigtails üretim nerede bazı hisselere sahip yatırım, biz, biz yama panelleri, hızlı konektörler, ODB, takım kitleri, bölücüler, ek yeri kapatma, uç kapaklı konnektörler, kuplörler, zayıflatıcılar, yönlendiriciler gibi aksesuar satışlarımızla ilgili bazı ürünlerimiz var. Gelecekte daha fazla fiber ürün satıcısına sahip olacağız , bizim en iyi fiyat, kaliteli, fantastik hizmet, memnun iş ilişkisi ile satın alma yurtdışı müşterileri için uygundur. üretim ve teknik destek ile tüm ekibimiz var.
biz Shenzhen Çin yurtdışı pazarlama departmanında 8 personel var, Yeni Zelanda bir yurtdışı satış, bir Sırbistan, fabrikada 60 çalışanı. 2019 Ocak ayında bir üretim hattı 20 çalışanı daha ekleyeceğiz, daha küçük çaplı, korumalı, hasar direncine, yüksek mukavemete sahip, bükülmeyi koruyan, entegre bakım maliyetini azaltan esnek zırhlı paslanmaz çelik boru fiber optik kabloları profesyonel olarak üreteceğiz.

IS014001: 2004 çevre yönetim sistemini hayata geçirdik. Kirlenme en erken aşamada engellenir. Birinci sınıf yönetim sistemimize ve üst düzey yeteneklerimize dayanarak işimizi geliştirdiğimizde ve sosyal ilerlemeyi teşvik ettiğimizde, yeşil ürünler üreten ve böylece çevresel ve operasyonel performansımızı artıran yeşil sürece daha fazla önem veriyoruz.


Kalite ve çevre politikalarımızı gözlemleyerek, kaliteye olan bağlılığımızı sürdüreceğiz ve çevresel hedefleri, göstergeleri ve planları gerçekleştireceğiz. Müşteri odaklı olmak, hizmetlerimize değer katacak ve kazan-kazan hedefine ulaşacağız.

İletişim bilgileri
HONGKONG INFINI CO.,LTD

İlgili kişi: Miss. Sophia Jiang

Tel: 86--18924618595

Faks: 86-755-29220997

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)